O nás

team900

Cistynos.sk je váš prvý predajca nosných spŕch NeilMed na Slovensku. Okrem nosných spŕch, ktoré vám umožnia jednoducho a pohodlne prepláchnuť a uvoľniť nosné dutiny, nájdete na našom e-shope všetko potrebné pre poctivú a dôkladnú starostlivosť o veľké nosy aj malé nošteky. Udržať si čisté, zdravé a priechodné dutiny nebolo nikdy ľahšie.

Prečo sme sa rozhodli práve pre nosné sprchy?

Na myšlienku predaja nosných spŕch nás naviedla naša vlastná skúsenosť. Trojročná dcérka mala po nástupe do škôlky už niekoľkýkrát kašeľ a sople. Kamarátka nám poradila vyskúšať nosnú sprchu. Rozhodli sme sa to skúsiť a dali sme si ju doniesť z USA. Odkedy ju používame, dcérka nevynechala ani jeden deň ich škôlkárskej dochádzky. A s vyplachovaním nemá od začiatku žiaden problém. Dokonca sa naň každý večer teší.

Prečo sme si zriadili e-shop s nosnými sprchami?

Keď sme hľadali na našom trhu, nijakého predajcu sme nenašli. Za "veľkou mlákou" nebol problém presne takú nosnú sprchu ako sme hľadali kúpiť. Rozhodli sme sa uľahčiť kúpu ostatným rodičom na Slovensku, aby sa trvalo vyhli problémom spojeným s ochorením svojich detí.

O tom či je vyplachovanie nosa a nosných dutín efektívne sa zrejme presvedčíte po pár dňoch používania sami, hlavne ak je prechladnutie v plnom prúde a máte stále upchatý nos. Aby sme vyhoveli potrebám čo najviac ľudí, dodávame celé portfólio produktov so slanou vodou firmy NeilMed Pharmaceuticals, Inc.