Nosné spreje a gély

Nosové spreje a gély NeilMed sú ideálnym doplnkom k pravidelnej nosovej hygiene — praktické, rýchle a vhodné na použitie kedykoľvek počas dňa, aj na cestách.

NasaMist izotonický sprej jemne zvlhčuje suchú sliznicu a poskytuje okamžitú úľavu bez pálenia. Vhodný na každodenné použitie, v tehotenstve aj pre deti. NasaMist hypertonický sprej obsahuje vyššiu koncentráciu soli — rýchlejšie uvoľní upchatý nos a znižuje opuch sliznice. NasaMist 3 v 1 kombinuje izotonické, hypertonické aj antibakteriálne riešenie v jednej fľaši.

Ak trpíte na suchý nos — v zime pri kúrení, v klimatizovanej kancelárii alebo počas cestovania lietadlom — siahnite po NasoGel gélovom spreji alebo tube. NasoGel vytvára na sliznici ochranný film, ktorý vydrží dlhšie ako klasický tekutý sprej a nosovú dutinu chráni pred vysychaním.

Pre najmenších je tu PediaMist — jemný izotonický sprej bez konzervantov špeciálne formulovaný pre novorodencov a bábätká.

Všetky spreje a gély z našej ponuky sú bez kortikoidov a dekongestív — nevzniká závislosť a môžu sa používať dlhodobo.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Radenie produktov

Cena

812
1812

Značky

Zobrazených položiek: 6

Výpis produktov

4075E ENU US Rev10
8 €
1301
4142E ENU US Rev12
12 €
1303
NasoGel Bottle Strata 3D
Tip
8 €
1304
NasoGel Tube LongTip
8 €
1305
6029 ENU US Rev5 10Pitch
Tip
8,50 €
1306

Ovládacie prvky výpisu

6 položiek celkom
Doručenie
Doručenie obvykle do troch dní
na akúkoľvek adresu
Garancia doručenia do 3 dní
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Doručíme do každého kúta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku