Kniha Soplík Lolík

Kniha o Soplíkovi Lolíkovi od Zuzany Kubašákovej.

Dostupnosť Skladom
€7 –14 % €6 €5,45 bez DPH
Kniha Soplík Lolík
lolik obalka jpg kopie
Tip
€7 –14 %
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie
Doručenie obvykle do troch dní
na akúkoľvek adresu

Kniha o Soplíkovi Lolíkovi.

Rozprávková knižka o prijatí a pochopení bežného detského neduhu - soplíka. Soplík Lolík prináša nový pohľad na škôlkarsky soplík, ktorého sa netreba prehnane báť a predstavuje zábavnú pomôcku pri čistení nosa. Téma rozprávky je revolučná, a ak aj soplík neznášate, po prečítaní knižky, sa naň pozriete chápavejšou optikou.

Lolík je obyčajný soplík, ktorý býva v Hankinom nose. Nemá rád upratovanie a vôňu eukalyptu. Má rád učenie, tancovanie, rozmýšľanie a snívanie. Lolík má jeden sen. Chce odísť z detského nošteka inak ako jeho predkovia, ktorí boli vyfúknutí do vreckovky. Splní Hanka jeho želanie?

 

ÚRYVOK Z KNIHY

Jeden soplík, ktorý sa volal Lolík, býval v Hankinom nošteku už veľmi dlho. Bolo to možno od neskorého leta alebo od skorej jesene, kedy sa prisťahoval do jej nošteka ešte ako malinký vírus.

Lolík v Hankinom nošteku rástol a rástol až vyrástol na škôlkarsky soplík. Chodieval s dievčatkom všade. Nakupovať aj na ihrisko, na plaváreň aj do škôlky. Všeličo sa od Hanky priučil. Naučil sa rozmýšľať, ale aj snívať. No najradšej zo všetkého miloval učenie!

Dnes bol Lolík s Hankou v škôlke a z okienka nosného bytu sledoval deti, ako sa učia novú pesničku. Bola to veľká zábava. Deti tancovali a slová novej pesničky už poznali naspamäť. Ibaže Hankine spievanie bolo trošku huhňavé. Lolík si uvedomil, že dievčatku nechtiac zapchal ľavú nosnú dierku, a tak rýchlo prešiel do pravej. Ale tá zvedavosť! Nakukol na spievajúce deti a zaspieval spolu s nimi...

 

INFORMÁCIE O KNIHE

Väzba: pevná
Počet strán: 24
Rozmer: 150 x 165 mm
Hmotnosť: 175 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 978-80-973189-0-1
Rok vydania: 2018
Vydavateľstvo: D.T. Studio

Autorka textu: Zuzana Kubašáková
Ilustrovala: Noémi Ráczová